LiveZilla Live Help

WWW.  قرآن کريم : آيا خداوند براى (نجات و دفاع از) بنده‏اش کافى نيست؟.

با گسترش كاربرد فناوری اطلاعات در کليه سطوح ، ميزان استفاده از شبكه‌های کامپيوتری در سازمان‌ها و شرکتها به شكل چشم‌گيری افزايش يافته است. لذا شرکت ایلیا با ارائه راه حلهای جامع  کلیه نيازهای مرتبط را پاسخگو بوده و با داشتن کادری مجرب و متخصص در اين زمينه رضايت کاربران را فراهم خواهد کرد .

مهم‌ترين فعاليت‌های ایلیا در زمينه‌ خدمات شبكه را می‌توان به صورت موارد زير برشمرد:
• ارائه خدمات طراحي شبكه‌هاي LAN وWAN
• ارائه‌ خدمات طراحي، اجرا، پشتیبانی و  تأمين امنيت شبكه‌های LAN و WAN
• ارائه‌ نرم افزارها و سخت افزارهای معتبر شبکه
 

شبکههای مبتنی بر لینوکس شبکههای مبتنی بر ویندوز تجهيزات شبکه  

هر سازمانی در هر سطحی(چه کوچک و چه بزرگ) پس از مرحله راه اندازی شبکه خود، نیاز به فرایند پشتیبانی شبکه و نگهداری آن دارد و مراقبت از شبکه و سرعت عمل در رفع مشكلات، از اولویت ویژه ای برخوردار است. اما دستیابی به چنین اهدافی، بدون برنامه ریزی دقیق و انجام پیش نیازها و پیش بینی های لازم میسر نیست. تهیه مستندات شبكه، شناسنامه سخت افزاری و نرم افزاری سیستم ها، شناسنامه كاربران و زمان بندی مناسب بازدیدها ، از اساسی ترین و مهمترین مراحل رسیدن به این اهداف میباشد .
یک شبکه را باید همانند موجود زنده ای در نظر گرفت که پس از تولد جهت ادامه حیات نیاز مبرمی به مراقبت و نگهداری دارد.
تیم پشتیبانی و مدیریت شبکه ایلیا که شامل کارشناسان متخصص در زمینه های مختلف سخت افزار ، نرم افزار ، سیستمهای شبکه و امنیت اطلاعات بوده، خدمات مربوط به مدیریت و پشتیبانی شبکه را ارائه خواهند داد . خدماتی که بخش پشتیبانی شبکه ایلیا ارائه میدهد با توجه به وسعت شبکه و تجهیزات و سرورهای مورد استفاده متفاوت می باشد و هنگام بررسی اولیه، نیازهای نگهداری و پشتیبانی شبکه مشخص و به اطلاع کارفرما خواهد رسید .

کسب اطلاعات بيشتر   ليست تعرفه ها

دامنه در حقیقت نام وب سایت شما می‌باشد که از دو قسمت نام و پسوند تشکیل شده است. پسوندهای بین الملی رایج عبارتند از .com ، .net ، .org ، .info ، .biz که دارای مصارف عمومی می‌باشند . در ثبت این دامنه ها هیچ محدودیتی وجود ندارد ولی نامها با اولویت درخواست ثبت می‌شوند و برای مدت یک تا ده سال (قابل تمدید) با توجه به پرداخت هزينه ثبت معتبر می‌باشند. کلیه دامنه ها زیر نظر سازمان بين المللی نظارت بر اسامی و ارقام اينترنتی (ICANN)  ثبت می‌شوند اما پسوندهای گوناگون ممکن است متولی گوناگون داشته باشند.

ثبت دامنه برای وب سايت اولین مرحله برای شروع می‌باشد و همانطور که در دنیای واقعی نیز آدرس شما بیانگر  بسیاری از نکات برای مخاطبین قبل از رویارویی با شما می باشد. دردنیای مجازی نیز این امر صادق است، پس در انتخاب نامه دامنه دقت نمائید .

خدمات ثبت دامنه ايليا ، کليه دامنه های رايج با هزينه ثبت بسيار ناچيز و با مديريت کامل بر دامنه توسط کاربر را ارائه داده و کاربران محترم را در برداشتن گامل اول جهت حضور  در عرصه جهانی ياری می‌نماید

کسب اطلاعات بيشتر جستجوی نام دامنه دلخواه ليست تعرفه ها

میزبانی وب که به آن هاست (Host) و هاستینگ (Hosting) نيز گفته می‌شود به معنی فضایی است که کاربر می‌تواند فعاليتهای آنلاين خود را از طريق آن انجام دهد . هر میزبان وب تشکيل شده از سروری پرقدرت به همراه نرم افزارهای مربوطه که امکانات متنوعی منجمله : نگهدار صفحات وب سایت کاربر ، مرکز ارسال و دریافت نامه‌های الکترونيکی ، نگهداری بانکهای اطلاعاتی و ... را در اختيار کاربران خود قرار می‌دهد .

انتخاب یک ميزبان وب معتبر دومين (پس از ثبت دامنه) و مهمترين گام  جهت حضور در عرصه جهانی اينترنت به شمار می‌رود . در انتخاب ميزبان بايد نهايت دقت را مبذول داريد زيرا به طور مستقيم و مستمر با فعاليتهای شما در دنيای مجازی مرتبط خواهد بود .

خدمات ميزبانی وب ايليا ، با بهره گيری از سرورهای پرقدرت Dell  و  IBM به همراه نرم افزراهای روز دنيا بر روی بستر پايدار اينترنت کشور  آلمان ، هلند و ايران بهمراه پشتيبانی کادر متخصص به صورت 24 ساعته ، کاربران محترم را در برداشتن دومين گام ، جهت حضوری موفق در عرصه نوين ارتباطات ياری می‌نماید .   

کسب اطلاعات بيشتر نمایندگی میزبانی وب ليست تعرفه ها

سرور اختصاصی، به معنای امکاناتی کاملاً  اختصاصی جهت استفاده  آن دسته از کاربرانی است که نمی‌خواهند به هر دليل از سرورهای اشتراكی يا ميزبانهای وب استفاده كنند. از آن‌ جا كه در اين روش، کليه منابع  سرور به طور كامل در اختيار کاربر قرار می‌گيرد، امكانات متنوعی برای يك سازمان بزرگ فراهم می‌‌آورد که قادر خواهد بود کليه نيازهای مرتبط را برآورده سازد .

انتخاب سرور اختصاصي بسيار مهم بوده و مواردی همچون قدرت سرور ، پهنای باند پایدار و پرسرعت ،  ايمنی مرکز اطلاعات سرور و پشتیبانی فنی متخصص، از آن جمله هستند .

خدمات سرور اختصاصی ایلیا با بهره گيری از سرورهای پر قدرت Dell بر روی بستر  پایدار اینترنت کشور آلمان ، هلند و ايران با پهنای‌باند بالا و همچنین پشتیبانی کادر متخصص به صورت 24 ساعته کليه نیازهای مربوطه را برآورده و آسودگی خاطر کاربران محترم را در اين زمينه تضمين خواهد کرد.

 

کسب اطلاعات بيشتر سرور اختصاصی مجازی ليست تعرفه ها

وب سایت ، مجموعه‌‌ای از صفحات مجازی مرتبط به يکديگر است که انبوهی از اطلاعات را در قالب متن، تصوير، صدا و فيلم در اختيار مراجعه کننده قرار می‌دهد. یک وب سایت می‌تواند علاوه بر ایجاد ارتباط با مراجعه کنندگان و معرفی صاحب آن، امکانات متنوع تری مانند : اطلاع رسانی دوطرفه ، خرید و فروش الکترونيکی ، آموزش الکترونيکی، ثبت نام الکترونيکی و ده‌ها کاربرد ديگر را داشته باشد .

وب سایت هر شخص (حقيقی یا حقوقی) در عرصه جهانی معرف توانائیهای وی می‌باشد، لذا در طراحی آن باید نهايت دقت را مبذول داشت. وب سایت به عنوان مهمترین منبع معرفی هر شخص، بايد قادر به ارائه نیازهای مراجعه کنندگان و جذب مخاطب را داشته باشد.

خدمات طراحی وب سایت ايليا ، به دو صورت کلی: استاتيک(تبليغاتی) و دايناميک(کاربردی) انجام مي‌گيرد و با در نظر گرفتن کليه جوانب طراحي مانند : کارائی فنی ، جذابيت گرافيکی ، سرعت بالا و انعطاف پذيری مناسب مطابق با تکنولوژی روز دنیا، انتظارات کاربران را برآورده خواهد کرد.

کسب اطلاعات بيشتر   ليست تعرفه ها

• نمایندگی انحصاری نرم افزار پرقدرت سرور پست الکترونیک MailEnable  
• نمایندگی نرم افزارهای مدیریت کامل وب سرور از شرکتهای DirectAdmin و Cpanel و Plesk جهت مدیریت انواع وب سرورها

• نمایندگی صدور مجوزهای امنیتی SSL از شرکتهای GeoTrust و thawte و comodo

کارگزار رسمی Google advertising (تبلیغات در گوگل)

• نمایندگی نرم افزارهای امنیتی (ضد ویروس و فایروال) شرکتهای Kaspersky و Eset

 نرم افزار سرور پست الکترونیک MailEnable

 نرم افزارهای مدیریت وب سرور DirectAdmin و Cpanel و Plesk

 صدور انواع مجوزهای SSL با درجه امنیتی بالا

  تبلیغات توسط گوگل به صورت Google Awords