تلفن و پیامک: ۲۲۹۴۷۷۹۹ - ۲۱ - (۹۸+) پست الکترونیک: info@iliait.com
ثبت دامنه و میزبانی وب
  • Home
  • /
  • میزبانی وب و ثبت دامنه

ir.

۸۰،۰۰۰ ریال

biz.

۴۹۰،۰۰۰ ریال

org.

۴۹۰،۰۰۰ ریال

net.

۴۹۰،۰۰۰ ریال

com.

۴۵۰،۰۰۰ ریال

ثبت دامنه

دامنه در حقیقت نام منحصر به فرد یک وب سایت در دنیای مجازی می‌باشد که از دو قسمت ((نام)) و ((پسوند)) تشکیل شده است:

نام: این بخش از دامنه توسط کاربر و متناسب با انتخاب وی که می‌تواند نام شخص یا نام شرکت و همچنین نام اختصاری و … باشد انتخاب می‌شود . در انتخاب نام باید دقت شود که حداقل از ۳ و حداکثر از ۶۴ کارکتر استفاده شود ، همچنین کاربر تنها مجاز به استفاده از کارکترهای حروف و اعداد بوده و از بین کارکترهای خاص فقط مجاز به استفاده از خط تیره وسط (-) می‌باشد . مانند : iliait یا ilia123 یا ilia-it …
پسوند : بخش دیگر یک دامنه ، پسوند آن است . پسوندهای بین الملی رایج عبارتند از Com ، .Net ، .Org ، .Info ، .Biz. که دارای مصارف عمومی می‌باشند. پسوندهای بسیار دیگری نیز وجود دارند که بیانگر حرفه یا موقعیت جغرافیایی می‌باشد مانند : academy. یا ir.
دامنه ها با اولویت درخواست ثبت می‌شوند و برای مدت یک تا ده سال (قابل تمدید) با توجه به پرداخت هزینه ثبت معتبر می‌باشند. به طور مثال وقتی شرکت فنآوری ازتباطات ایلیا دامنه ilia.com را ثبت نمود هیچ شخص دیگری در دنیا قادر به ثبت این دامنه نخواهد بود و مادامی که هزینه ثبت سالانه پرداخت شود در اختیار ایلیا خواهد بود. کلیه دامنه ها زیر نظر سازمان بین المللی نظارت بر اسامی و ارقام اینترنتی (ICANN) ثبت می‌شوند اما پسوندهای گوناگون ممکن است متولی گوناگون داشته باشند. ثبت دامنه برای وب سایت اولین مرحله برای شروع می‌باشد و همانطور که در دنیای واقعی آدرس شما بیانگر بسیاری از نکات برای مخاطبین قبل از رویارویی با شما می‌باشد. دردنیای مجازی نیز این امر صادق است، پس در انتخاب نامه دامنه دقت نمائید . خدمات ثبت دامنه ایلیا ، کلیه دامنه های رایج با هزینه ثبت بسیار ناچیز و با مدیریت کامل بر دامنه توسط کاربر را ارائه داده و کاربران محترم را در برداشتن گامل اول جهت حضور در عرصه جهانی یاری می‌نماید.

تعرفه های ثبت دامنه سئوالات متداول

میزبانی وب

میزبانی وب یا هاستینگ (Hosting) فضائی است به منظور نگهداری فایلهای یک وب سایت جهت دسترسی بر خط (Online) به آنها . وب سایت‌ها از مجموعه‌ فایلهای مختلف مانند تصاویر، متون ، فایلهای برنامه نویسی شده و سایر اسناد مربوطه تشکیل می‌شود که با هم مرتبط بوده و هدف آنها معرفی صاحب وب سایت در فضای مجازی اینترنت می‌باشند. برای دردسترس بودن مداوم این اطلاعات جهت استفاده مخاطبان، نیاز است تا فایلها در فضایی قرار گیرند که همواره به اینترنت پرسرعت متصل بوده و دسترسی به این فایلها را به صورت مداوم میسر سازد . به این خدمات ، میزبانی وب گویند .

کیفیت خدمات میزبانی وب بسیار مهم بوده و در انتخاب این خدمات باید حداکثر دقت را مبذول داشت زیرا با اهداف یک وب سایت ارتباطی مستقیم دارد و کیفیت نامطلوب این خدمات منجر به عدم دستیابی به اهداف وب سایت مربوطه خواهد شد .

عوامل متعددی در انتخاب میزبانی وب باید مدنظر قرار گیرند مانند: سرعت ، کیفیت و پایداری خدمات، پشتیبانی از نرم افزارها و تکنولوژی های به روز، امکانات مدیریتی کاربر روی فضای مربوطه و …

در انتخاب فضای وب متناسب با نوع کاربری باید به مواردی مانند : میزان فضا، ترافیک بازدید، نوع سیستم عامل، نرم افزارهای مورد نیاز، سرویس پست الکترونیک، سرویس بانک اطلاعاتی، نوع وب سرور و … توجه نمود . به طور مثال فضای وب یک سایت پربازدید خبری، با فضای وب مورد نیاز یک وب سایت شرکتی متفاوت بوده و باید خدماتی متناسب با نیاز انتخاب شود .خدمات میزبانی وب ایلیا ، کلیه نیازهای وب سایتهای مختلف را بر طرف نموده و با پایداری بسیار بالا ، پشتیبانی ۲۴ ساعته، ارائه پانلهای مدیریت مطرح، نرم افزارها و سیستم عاملهای متنوع ، بستری مطمئن جهت حضور در فضای مجازی در اختیار کاربران قرار خواهد داد .

تعرفه های میزبانی وب سئوالات متداول

مدیریت خدمات

در کنار ارائه خدمات با تعرفه های مناسب و تکنولوژی های به روز، از نیاز مدیریت کامل کاربران بر روی خدمات دریافتی نمیتوان به آسانی عبور کرد. بدیهی است برای یک کاربر مالکیت و مدیریت مادی و معنوی بر روی خدمات دریافتی به خصوص دامنه ها، بسیار حائز اهمیت است. بارها اتفاق افتاده است افرادی سودجو با عملکردی غیرحرفه ای مالکیت معنوی خدمات را از کاربر سلب نموده و مشکلاتی را برای کاربر بوجود آورده اند. به منظور اطمینان کاربر از مالکیت مادی و معنوی بر روی خدمات دریافتی، کلیه خدمات ارائه شده توسط ایلیا در قالب یک پانل مدیریتی کامل و با امنیت بالا، در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت تا ضمن مدیریت خدمات مربوطه، مالکیت وی بر خدمات دریافتی به صورت کامل تثبیت شود .

تکنولوژی خدمات

یکی از معیارهای مهم ارزیابی محصولات و خدمات، به روز بودن تکنولوژی آنها می‌باشد. این امر به خصوص در رابطه با خدمات و محصولات مرتبط با فنآوری اطلاعات بسیار حائز اهمیت است . اینترنت و خدمات مرتبط با آن همانند موجودات زنده به نگهداری و ارتقاء نیاز دارند. از ویژگیهای مهم ایلیا همگام بودن خدمات ارائه شده با تکنولوژی و دستاوردهای روز دنیا می‌باشد به گونه ای که سخت افزارها و نرم افزارهای همواره به روز بوده و کاربران از تکنولوژی روز دنیا بهره مند خواهند شد. به طور مثال پسوندهای جدید دامنه، در اسرع وقت جهت ثبت در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و یا با ظهور تکنولوژی پردازش ابری ، این ویژگی در خدمات میزبانی وب ایلیا مورد استفاده قرار گرفته است و …

تعرفه خدمات

با توجه به اینکه یکی از معیارهای اصلی رقابت در هر کسب و کاری، هزینه ها و تعرفه های ارائه خدمات و محصولات می‌باشد، شرکت ایلیا با هدف افزایش رضایتمندی کاربران اقدام به ارائه خدمات با کمترین هزینه ممکن نموده است و در تلاش است درآمد خود را با افزایش فروش در مقابل کاهش هزینه ها تامین نماید. ثبات تعرفه ها از مهمترین شاخصه های خدمات ایلیا بوده بگونه ای که کابرانی که سالها پیش خدماتی از ایلیا خریداری نموده اند با وجود ارتقاء تکنولوژی خدمات، در تمدید طی سالهای بعد با هیچگونه افزایش هزینه ای مواجه نشده اند و تنها در مواردی که برابری ارز تغییرات زیادی را تجربه کند، خدمات مرتبط، با تغییر متناسب هزینه ها (کاهش یا افزایش) مواجه خواهند شد .

  • تیم پشتیبانی و مدیریت شبکه ایلیا که شامل کارشناسان ارشد متخصص در زمینه های مختلف سخت افزار ، نرم افزار ، سیستمهای شبکه و امنیت اطلاعات بوده، خدمات مربوط به مدیریت و پشتیبانی شبکه را ارائه میدهند

    پشتیبانی شبکه
  • خدمات طراحی وب ایلیا ، با در نظر گرفتن کلیه جوانب طراحی مانند : کارائی فنی ، جذابیت گرافیکی ، سرعت بالا و انعطاف پذیری مناسب مطابق با تکنولوژی روز دنیا، انتظارات کاربران را برآورده خواهد کرد.

    طراحی وب